implanty dentystyczne

Implanty na raty – czy to możliwe?

Marzysz o odbudowie implantologicznej brakującego uzębienia, lecz przerastają Cię wysokie koszty? Ze względu na to, że rynek implantów w Polsce rozwija się bardzo prężnie, powstaje co raz większa konkurencja pomiędzy klinikami implantologicznymi. To z kolei przekłada się na fakt, że coraz więcej gabinetów korzysta z różnych systemów finansowania zabiegów. Programy ratalne pozwolą Ci bez obciążania portfela zadbać o piękny, zdrowy uśmiech. Implanty na raty – jak to działa? Przeczytaj niniejszy artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Przeczytaj również: Co można wstawić po wyrwaniu zęba?

Umów się na wizytę do kliniki dentystycznej, abyśmy mogli przedstawić Ci oferowane usługi.

Implanty na raty 0%

Wiele osób odwleka leczenie, albo odmawia wizyty ponieważ nie ma w danym momencie wystarczającej sumy. Dlatego coraz więcej klinik, chcąc rozwiązać ten problem pacjentów oferuje leczenie stomatologiczne na raty.

Wystarczy umówić się pierwszą wizytę podczas, której ustalany jest plan leczenia oraz jego koszt. Zazwyczaj pacjent kwotę może rozłożyć na raty 6/10 i 12 miesięczne na oprocentowaniu 0%. Jak koszty wyglądają w praktyce? Załóżmy, że Twoje leczenie będzie kosztować 4500 zł i płatność planujesz rozłożyć na rok. Koszt leczenia wyniesie Cię wtedy 375 zł miesięcznie. Jednakże należy pamiętać, że w niektórych klinikach implantologicznych spłata powyżej 12 miesięcy jest oprocentowana! Zwróć na to uwagę, decydując się na powyższą opcję! Ponadto, co jest bezsprzeczną zaletą – pożyczka może być udzielona w kwocie niższej niż wartość usługi. Czyli koszt zakupionej usługi może zostać pokryty w części z pożyczki a w części bezpośrednio przez pacjenta.

Ile to kosztuje?

Zanim zdecydujesz się na implanty Poznań na raty, warto abyś wiedział, ile mniej więcej kosztuje wstawienie implantów dentystycznych. To pozwoli Ci oszacować, czy chcesz skorzystać z takiego rozwiązania. Łączny koszt zabiegu to suma części chirurgicznej (implantacja) oraz protetycznej i waha się od 4000–6000 PLN w zależności od gabinetu, producenta, materiału oraz zabiegów dodatkowych, które są płatne i podnoszą koszt implantu.

MediRaty – implanty na raty

MediRaty to system finansowania leczenia ratalnego zabiegów medycznych i stomatologicznych. Dzięki temu pacjent może podjąć natychmiastowe leczenie, bez nakładu własnych środków. Co raz więcej placówek medycznych przekonuje się do tego rozwiązania i oferuje je swoim pacjentom. Dzięki temu, pacjenci, których do tej pory nie było stać na implanty zębowe, mogą skorzystać z tej usługi. Poza implantami, na raty można skorzystać także z innych usług dentystycznych – aparaty na zęby, licówki, wybielanie czy chociażby leczenie endodontyczne.

MediRaty pokrywają niezbędne koszty – w całości lub częściowo – zgodnie z ustalonym planem leczenia lub wystawioną przez placówkę medyczną fakturą proforma. Pacjent może pokryć część kosztów leczenia, a starać się o kredyt na pozostałą kwotę. Istnieje także możliwość wcześniejszej spłaty kredytu – bez dodatkowych obciążeń.

Umów się na wizytę do kliniki dentystycznej, abyśmy mogli przedstawić Ci oferowane usługi.

Warte uwagi: Proteza akrylowa czy szkieletowa – co wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *