Nasi eksperci

„Nie tylko wysoka jakość produktów, ale również szkolenia i usługi związane z naukową naturą stomatologii.”

iRES® organizuje i promuje szeroki zakres usług edukacyjnych i naukowych związanych ze szkoleniami i badaniami zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w stomatologii, jak i profesorów i wykładowców.

Centrum Edukacyjne iRES® oferuje zarówno studia uniwersyteckie, jak i szkolenia z zakresu chirurgii szczękowej dla osób początkujących i zaawansowanych, a także wieczory kulturalne. iRES® zapewnia zarządzanie i koordynację tych działań poprzez publikację prac naukowych w większości czasopism naukowych.

Obecnie iRES® koncentruje się na rozwijaniu e-learningowych kanałów multimedialnych w ramach programu Ciągłej Edukacji iRES®.

Profesor Massimo Simion jest przewodniczącym Zarządu Międzynarodowego Naukowego iRES®, które nie tylko prowadzi badania i wprowadza innowacje w produktach, ale także nadzoruje wszystkie działania naukowe Centrum Ciągłej Edukacji iRES®.

 

iRES w Polsce współpracuje z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Chirurgii i Implantoprotetyki Stomatologicznej EDI OSIS. Dzięki tej współpracy polscy implantolodzy biorą bezpośredni udział w badaniach nad rozwojem implantów, z drugiej zaś strony otrzymują dostęp do najnowszych technologi i produktów implantolologicznych oraz aktualnych wyników badań.

 

Konsultanci medyczni iRES

Międzynarodowy zespół ekspercki iRES bierze czynny udział w badaniach nad nowymi produktami iRES oraz podejmuje działania edukacyjne. Eksperci iRES świadczą również pomoc edukacyjną naszym pacjentom. Do grona eksperckiego należą stomatolodzy i naukowcy z całego świata z wieloletnim doświadczeniem w zakresie implantologii i chirurgii stomatologicznej. W śród nich znajdziemy również znanych i cenionych ekspertów z Polski w osobie prof. Andrzeja Wojtowicza (Prezes EDI-OSIS) oraz dr n. med. Krzysztofa Awiłło.

 

PROF. ANDRZEJ WOJTOWICZ

DR N. MED. KRZYSZTOF AWIŁŁO

DR HAB. N. MED. PIOTR MAJEWSKI