Implanty Poznań

Implanty Poznań to klinika, która jest w stanie rozwiązać wszelkie Twoje problemy związane z zębami. Twoim problemem są braki w uzębieniu? A może zmagasz się z całkowitym bezzębiem? Dobrze trafiłeś! W Implanty Poznań nasi wykwalifikowani specjaliści zaproponują Ci dogodne rozwiązanie. Umów się na wizytę i przekonaj się, że w implantacji zębów nie mamy sobie równych!

Zobacz oferowane usługi!

MENU:

Implanty Poznań – jakie są możliwości?

W Poznaniu istnieje wiele klinik, które zajmują się brakami w uzębieniu, proponując najróżniejsze rozwiązania – protezy ruchome, korony, implanty. Ze względu na to, że jest to miasto prężnie rozwijające się, każdego roku powstają nowe miejsca, świadczące wspomniane usługi. To jednakże ma swoje przełożenie na jakość ich wykonywania. Czym w takim razie należałoby się kierować, wybierając klinikę?  Zabieg implantacji zębów powinien zostać przeprowadzony z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Przede wszystkim upewnij się, że specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje, które są potwierdzone praktyką! Warto dokładnie zastanowić się przed dokonaniem wyboru i trafić do najlepszego specjalisty w zakresie implantologii.

Ubytki zębów

Jeśli posiadasz ubytki zębów, powinieneś rozważyć możliwość instalacji implantów. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się również w przypadku całkowitego bezzębia.  

Implant jest obecnie najbardziej naturalnym i nowoczesnym rozwiązaniem w przypadku braków w uzębieniu. To uchwyt chirurgiczny, przypominający niewielką śrubę, umieszczany w kości szczęki. Zrasta się on z kością, a tym samym skutecznie zastępuje korzeń zęba. Możliwości wyboru takiego implantu są naprawdę bardzo szerokie. Poczynając od materiału wykonania – tytan, porcelana, ceramika – na odcieniu, który będzie zbliżony do koloru naturalnych zębów, kończąc.

Co dzięki temu zyskasz? Twój uśmiech pełen blasku zostanie przywrócony! Poczujesz się pewniej i na zawsze zapomnisz o wcześniejszych brakach w uzębieniu. Ponadto zadbasz o zdrowie i estetykę Twojego uzębienia.

Jeśli nie jesteś pewien co do tego, czy jest to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie – skontaktuj się z naszą kliniką dentystyczną. Porozmawiamy o Twoim problemie, przeanalizujemy potrzeby i dokonamy starannego doboru rodzaju implantu.  

Implanty Poznań – dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, potwierdzonemu wieloletnią praktyką jesteśmy pionierem na krajowym rynku w zakresie implantologii dentystycznej. Nasza klinika dentystyczna oferuje bardzo szeroki zakres usług. Z tego powodu przychodząc do nas możecie liczyć na kompleksową usługę oraz nieograniczone możliwości. Ciężką i staranną pracą zdobyliśmy zaufanie rzeszy zadowolonych pacjentów, dla których do dziś świadczymy usługi. Klinika implantologii w Poznaniu została stworzona z pasją, jako odpowiedź na potrzeby wciąż starzejącego się społeczeństwa. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych gabinetów. Wykorzystując nowoczesne technologie mamy możliwość dokładnego określenia stanu uzębienia pacjenta. Dużą uwagę przykładamy do diagnostyki i wywiadu medycznego, aby dobrane rozwiązanie było idealne dla danego pacjenta.

Poza uzupełnianiem ubytków zębowych, oferujemy znacznie więcej – kompleksową opiekę podczas całego procesu leczenia, swoje poświęcenie i zaangażowanie. Charakteryzuje nas holistyczne podejście do leczenia, ponieważ mamy świadomość tego, że dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonywać usługi na najwyższym poziomie. To z kolei skutkuje dużą skutecznością w zakresie usługi Implanty Poznań.

Implanty Poznań – na czym to polega?

Pierwszym krokiem w całej procedurze wykonania zabiegu implantologicznego jest konsultacja z jednym z naszych specjalistów. Podczas takiego spotkania lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, ustala zakres potrzebnych badań i dobiera najbardziej optymalną, najlepszą dla danego pacjenta metodę implantologicznego leczenia. Pamiętaj, że podczas konsultacji możesz pytań o wszystko, co Cię zastanawia. Ważne jest dla nas, abyś czuł się komfortowo i świadomie. Podczas wizyty otrzymasz rzetelne i szczegółowe informacje, dotyczące zarówno przygotowania do zabiegu, jego przeprowadzenia, jak i postępowania po zabiegu. Wykonana skrupulatnie diagnostyka skutkuje tym, że zarówno zabieg wszczepienia implantów, a także późniejsza rekonwalescencja przebiegają bez zbędnych problemów. Następne działania obejmuje poniższe etapy:

  • Sprawdzenie warunków kostnych w jamie ustnej,
  • Wykonanie zdjęć radiograficznych, które obrazują stan uzębienia,
  • Ustalenie planu leczenia,
  • Rzetelny dobór materiałów i najlepszego rozwiązania dla pacjenta,
  • Przeprowadzenie zabiegu implantologicznego,
  • Okres rekonwalescencji pozabiegowej, w czasie którego pacjent stosuje się do wskazówek naszego specjalisty,
  • Wizyta kontrolna.

Wymienione elementy to część działań, które składają się na pełen proces przeprowadzeniu zabiegu założenia implantów. Wiele kwestii zależy bezpośrednio od pacjenta. Proces ten może ulec zmianie i zostać dostosowany do konkretnego przypadku.

Implanty Poznań – dla kogo jest odpowiednie?

Implanty w Poznaniu wykonywane są zarówno w przypadku pojedynczych ubytków, kilku zębów a nawet braku całego uzębienia. Jednakże nie w każdym przypadku zastosowanie implantów jest najlepszym rozwiązaniem. Z tego powodu warto umówić się na wstępną wizytę, diagnostyczną, podczas której pomożemy Ci określić jakie działania podjąć, aby przywrócić zębom estetykę i funkcjonalność.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań, lekarz musi dokonać indywidualnej, klinicznej oceny warunków w jamie ustnej pacjenta, a także uwzględnić informacje o jego ogólnym stanie zdrowia. Są to konieczne czynności, po których specjalista jest w stanie podjąć decyzję o kolejnych etapach leczenia. W przypadku przeciwskazań do wykonania implantów, będziemy w stanie zaproponować inną metodę na przywrócenie doskonałego zdrowia i wyglądu Twojego uzębienia.

Implanty Poznań – o czym należy pamiętać?

Osoby, które zdecydowały się na wszczepienie implantu muszą pamiętać o tym, że o implant należy w odpowiedni sposób dbać. Implanty nie są narażone na próchnicę, nie ulegają demineralizacji i nie są wrażliwe na gorące oraz zimne pokarmy, nie oznacza to jednak, że jesteśmy zwolnieni z przestrzegania zasad higieny.

W przypadku sztucznych zębów higiena jest bardzo istotna, a zaniedbania w tej kwestii mogą doprowadzić do zniszczenia i utraty implantu.  Ponadto jeśli chcemy utrzymać swoje implanty stomatologiczne przez długi czas, warto pamiętać o regularnych kontrolach lekarskich. 

Ile kosztuje założenie implantów w Poznaniu?

Jeśli myślisz nad założeniem implantów w Poznaniu zastanawiasz się na pewno jaki jest koszt skutecznego ich założenia. Pacjenci decydujący się na implanty stomatologiczne powinni zdawać sobie sprawę, że na ostateczną cenę zabiegu ma wpływ wiele czynników. O cenie wszczepu decyduje między innymi jakość użytego do produkcji materiału, stan uzębienia pacjenta, ogólny stan zdrowia. Z reguły na końcową kwotę składają się również koszty takich zabiegów jak: odsłonięcie implantu, założenie śruby gojącej, pobranie wycisków, a także same konsultacje i plany leczenia. Więcej informacji na temat tego, ile kosztują implanty w Poznaniu realizowane przez klinikę dentystyczną opublikowaliśmy na stronie: Cennik.

Współpraca z kliniką implantologii Poznań – dlaczego warto?

Jeśli marzysz o odbudowie straconych zębów, powinieneś nawiązać współpracę z kliniką implantologii Poznań. Dlaczego? Zadbamy o cały proces zabiegu implantologicznego. Przywiązywanie uwagi do każdego szczegółu to nasza specjalność. Posiadamy bogatą bazę zadowolonych pacjentów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i dokładność. Ze względu na rozmiar i możliwości naszej kliniki umożliwiamy pełną opiekę podczas i po zabiegu.

Trwałość zakładanych przez nas implantów nie jest ograniczona czasowo, pod warunkiem odpowiedniej dbałości o nie. Dzięki implantom znikają problemy z rozdrabnianiem pokarmów, odgryzaniem czy też żuciem. Umów się na wizytę kontrolną, przygotujemy wstępną analizę potrzeb jakie są wymagane do założenia implantów.

Zobacz oferowane usługi!